Jeżeli chcesz wykonywać bezpieczne i profesjonalne treningi biegowe, nauczyć się techniki biegów, dla przykłady: inaczej biega się krótkie odcinki, inaczej sprinty a inaczej maratony. A może chcesz połączyć treningi biegowe z treningami na siłowni, co jest bardzo dobrą praktyką pomagającą zapobiec częstym kontuzjom wynikającym z biegania.

trener biegania warszawa

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą treningów personalnych dla biegaczy.

Co oferuję:

keyboard_arrow_down

  • Treningi personalne stricte biegowe. Treningi mogą obyć się w plenerze lub na siłowni z wykorzystaniem bieżni. Nauczę Cię jak prawidłowo biegać, aby wysiłek był przyjemnością i sprawiał Ci satysfakcję. Podpowiem jaki sprzęt do biegania będzie dla Ciebie dobry a na jaki musisz uważać np. jakie buty wybrać.
  • Plany treningowe biegowe. W zależności od Twego celu, ułożę Ci indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb plan treningowy. Układam plany przygotowujące między innymi do różnego rodzajów maratonów, biegów typu np. runmageddon.
  • Treningi i plany treningowe na siłowni. Może jesteś biegaczem, masz wiedzę z zakresu biegania ale chciałbyś odpowiedni trening na siłowni, aby wspomóc swoje osiągi w bieganiu. Nie ma najmniejszego problemu. Przeprowadzę dokładny wywiad, poznam Twoja technikę. Na tej podstawie między innymi dopasuje odpowiednie ćwiczenia, ich intensywność oraz nauczę Cię prawidłowej techniki.
  • Plany treningowe biegowe połączone z treningiem na siłowni. To moja ulubiona forma współpracy, dzięki połączeniu biegania z treningami siłowymi osiąga się o wiele lepsze efekty zarówno w zgubieniu zbędnych kilogramów jak i modelowaniu sylwetki i zwiększaniu wydolności.
  • Jestem również Fizjoterapeutą i Masażystą, dlatego też jeśli borykasz się z kontuzjami, przykurczami lub potrzebujesz rozbić odpowiednie partie mięśniowe pomogę! Zabiegi prowadzę w moim gabinecie masażu w Warszawie na Woli.
  • Przede wszystkim oferuję MOTYWACJĘ – zrobię tak że będzie Ci się chciało ćwiczyć. Na treningach ze mną na pewno nie będziesz się nudzić. Pamiętaj, że treningi wykonujesz pod okiem absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego, Fizjoterapeuty i Trenera Personalnego. Możesz być pewny, że zadbam o Twoje bezpieczeństwo i prawidłową technikę ćwiczeń.
Menu